Zájmové aktivity

Zájmové útvary 2023/2024

Činnost zájmových útvarů probíhá od října do konce května.

V průběhu měsíce září (do 13. 9.) děti obdrží přihlášky, na nichž budou uvedeny informace o době konání, výši a způsobu úplaty, atd.
Účast přihlášených žáků je povinná, příp. nepřítomnost omlouvají rodiče.
Žádáme o včasné odevzdání přihlášek a úhradu poplatku (1. pololetí – do 25. září, 2. pololetí do 31. ledna). Zájmové útvary školy se platí na účet 2801636921/2010 pod přidělenými variabilními symboly – žáci je dostanou od vyučujících při odevzdání přihlášky. Děkujeme.

Od školního roku 2022/2023 dochází k navýšení cen zájmových útvarů na 750,- za pololetí, keramika se navyšuje na 1000,- za pololetí, dyskluby zůstávají na 500,-.

Název zájmového útvaru Určeno proKdy se konáCena za období říjen až ledenVedoucí záj. útvaruUčebna
Cvičení z AJPondělí
7:00 - 7:40
750 KčMgr. Hana KalvodováAJ
Němčina4. a 5. ročníkČtvrtek
12:20 - 13:20
750 KčHelena Hudcová5.
Pěvecký sbor2. - 8. ročníkČtvrtek
13:30 - 14:30
750 KčMgr. Zdeňka Svobodováučebna HV
Přírodovědný1. - 2. ročníkStředa
12:20 - 13:20
750 KčMgr. Dana Pospíšilová3.
Cvičení z ČJ (příprava na přijímací zkoušky)9. ročníkČtvrtek
7:00 - 7:40
750 KčMgr. Alena Repová9., Inf
Cvičení z M (příprava na přijímací zkoušky)9. ročníkÚterý
7:00 - 7:40
750 KčMgr. Jitka Grossová9. (F - Ch)
Keramika2. - 9. ročník
Junior
Pokročilí
Středa
12:20 – 13:20
13:20 - 14:20
1000 KčMgr. Alena Repová
Mgr. Hana Kalvodová
učebna keramiky
Angličtina3. ročník Čtvrtek
12:20 - 13:20
750 KčDagmar Jelenová4.
SportíkČtvrtek
13:15 - 14:15
700 KčMgr. Zuzana Křížovátělocvična
TvořivkyÚterý
14:45 - 15:45
1000 KčKlára Joja1.
Pohybové hry1. - 3. ročníkČtvrtek
13:15 - 14:15
750 KčMgr. Vlasta Tomášovátělocvična
Pohybové hry6. - 9. ročníkPondělí
13:20 - 14:20
750 KčMgr. Petr Huláktělocvična
Deskové a logické hry2. - 5. ročníkPondělí
12:20 - 13:20
750 KčMgr. Vlasta Tomášová3.

V případě nízkého počtu zájemců (0 – 6 dětí) nebude zájmový útvar otevřen.

Dyslektické a procvičovací kroužky 2023/2024

Název Určeno pro Kdy se koná VedoucíUčebna
Dysklub3. - 1. skupinaÚterý
12:20 - 13:05
Mgr. Dana Pospíšilová3.
Dysklub3. - 2. skupinaÚterý
7:00 - 7:40
Mgr. Dana Pospíšilová3.
Dysklub5.Pátek
7:00 - 7:40
Mgr. Lenka VondruškováInf
Dysklub6.A + 6.BStředa
7:00 - 7:40
Mgr. Zlata Zemánková6.B
Dysklub7.AÚterý
7:00 - 7:40
Mgr. Zlata Zemánková7.A, Inf
Dysklub7.BÚterý
7:00 - 7:40
Mgr. Alena Repová7.B, Inf
Dysklub8. ročníkStředa
7:00 - 7:40
Mgr. Alena Repová8., Inf
Dysklub9. ročníkPondělí
7:00 - 7:45
Mgr. Alena Repová9., Inf

 

S pronájmem prostoru školy 2023/2024

NázevVedoucíDalší infoDenČasUčebna
AngličtinaIng. Martina Varcholová2. třídaČtvrtek13,30 - 14,15Učebna 1. třídy
Veselá vědaVeronika Břoušková1. - 5. ročníkPondělí12,20 - 13,20Učebna 3. třídy
Kulinářský kroužek Gurmáni v KanicíchLužánky9-15 letČtvrtek15,00 – 17,00Kuchyňka
Florbal - žactvoSokol
M. Ondroušek
Pondělí17,15 - 18,30Tělocvična
Kruhový tréningSokol
Z. Křížová
Pondělí18,45 - 19,45Tělocvična
SportíkSokol
Z. Křížová, T. Kříž
Ml. žáciÚterý16,00 - 17,00Tělocvična
Mladí hasičiSDH Kanice
T. Kopecký
Úterý17,00 - 18,15Tělocvična
Stolní tenis - dospělíSokol
J. Kolínek
Úterý18,30 - 20,30Tělocvična
GymnastikaTaneční klub Mirka
M. Šmardová
Středa15,25 - 16,20Tělocvična
RoztleskávačkyTaneční klub Mirka
M. Šmardová
Středa16,25 - 17,20Tělocvična
Hasiči - přípravkaSDH Kanice
K. Cvanová
Středa17,15 - 18,15Tělocvična
PilatesSokol
B. Ševčíková
Středa18,45 - 19,45Tělocvična
Rodiče s dětmiSokol
K. Vaňková
Čtvrtek16,15 - 17,00Tělocvična
Atletika - žactvoSokol
J. Drábek, P. Kolář
Starší žáciČtvrtek17,10 - 18,10Tělocvična
Cvičení - ženySokol
H. Uhrová
Čtvrtek18,20 - 19,15Tělocvična
Kruhový tréningSokol
Z. Křížová
Čtvrtek19,30 - 20,30Tělocvična
Stolní tenis - žactvoSokol
J. Kolínek
Pátek17,15 - 18,30Tělocvična
Stolní tenis - dospělíSokol
J. Kolínek
Pátek18,30 - 20,00Tělocvična
Turnaje - stolní tenisSokol
J. Kolínek
Sobota17,00 - 20,00Tělocvična
Turnaje - stolní tenisSokol
J. Kolínek
Neděle9,00 - 12,00Tělocvična
Volejbal - soukromý pronájemZ. ZvařičNeděle17,30 - 18,30Tělocvična
Florbal - mužiSokol
M. Ondroušek
Neděle20,00 - 21,30Tělocvična

Výuka ZUŠ Adamov v naší škole 2023/2024

Výuka bude probíhat v učebně hudební výchovy a v kabinetu hudební výchovy.

Obor Kdy se konáVyučující Informace
Obor hudebníPondělí
13:15 - 17:45
Ing. at Ing. Blanka Sobotková, dipl. um.Hudební nástroje, učebna HV
Úterý
12:35 - 17:35
Martin AudyKlavír, učebna HV
Středa
13:05 - 19:00
Radka ČíhalováHudební nástroje, učebna HV
Středa
13:00 16:50
Ing. at Ing. Blanka Sobotková, dipl. um.Hudební nástroje, učebna HV
Čtvrtek
12:45 - 18:45
Kateřina Marešovská, dipl. spec.Hudební nástroje, hudební nauka, korepetice, učebna HV
Pátek
12:40 - 18:40
Kateřina Marešovská, dipl. spec.Hudební nástroje, hudební nauka, korepetice, učebna HV
Pátek
15:30 – 17:05
Vít Mareček, dipl. um.Klavír, učebna HV
Pátek
12:55 - 15:20
Vít Matlocha, dipl. spec.Učebna HV

Více informací získáte na www.zusadamov.cz nebo telefonicky s jednotlivými vyučujícími.