Zájmové aktivity

Zájmové útvary 2019/2020

Činnost zájmových útvarů probíhá od října do konce května.

V průběhu měsíce září (do 13. 9.) děti obdrží přihlášky, na nichž budou uvedeny informace o době konání, výši a způsobu úplaty, atd.
Účast přihlášených žáků je povinná, příp. nepřítomnost omlouvají rodiče.
Žádáme o včasné odevzdání přihlášek a úhradu poplatku (1. pololetí – do 25. září, 2. pololetí do 15. února). Nově se zájmové útvary školy budou platit na účet 2801636921/2010 pod přidělenými variabilními symboly – žáci je dostanou od vyučujících při odevzdání přihlášky. Děkujeme.

Název zájmového útvaru Určeno proKdy se konáCena za období říjen až ledenVedoucí záj. útvaruUčebna
Čtení v AJ 5. - 6. ročníkČtvrtek
13,15 - 14,15
500 KčMgr. Hana KalvodováAJ
Časopis3. - 8. ročník Úterý
13,20 - 14,20
500 KčMgr. Hana Kalvodová
Mgr. Alena Repová
AJ, Inf
Cvičení z AJ6. - 9. ročník Pátek
7,00 - 7,40
500 KčMgr. Hana KalvodováAJ
Pěvecký sbor2. - 7. ročníkPondělí
13,20 - 14,20
500 KčMgr. Kateřina Gronichováučebna HV
Pěvecký sbor přípravka1. - 3. ročníkPondělí
12,20 - 13,20
500 KčMgr. Kateřina Gronichováučebna HV
Přírodovědný1. ročníkStředa
12,30 - 13,30
500 KčMgr. Dana Pospíšilová3.B
Přírodovědný1. - 3. ročníkČtvrtek
12,20 - 13,20
500 KčMgr. Dana Pospíšilová3.B
Cvičení z ČJ (příprava na přijímací zkoušky)9. ročníkStředa
7,00 - 7,40
500 KčMgr. Alena Repová9.
Cvičení z M (příprava na přijímací zkoušky)9. ročníkPátek
7,00 - 7,40
500 KčMgr. Jitka Grossová9.
Keramika2. - 9. ročník
Junior
Pokročilí
Středa
12,20 – 13,20
13,20 - 14,20
650 KčMgr. Alena Repová
Mgr. Hana Kalvodová
učebna keramiky
Dramatický kroužek3. - 5. ročníkÚterý 16,00 - 17,30500 KčMgr. Michaela Selingerová
Bedřich Smýkal
4.B
Angličtina1. - 2. ročníkČtvrtek 13,00 - 13,45500 KčMgr. Michaela Selingerová4.B
Míčové a pohybové hry1. - 3. ročníkČtvrtek
12,20 - 13,20
500 KčMgr. Vlasta Tomášovátělocvična
Deskové a logické hry1. - 5. ročníkStředa
12,20 - 13,20
500 KčMgr. Alena Jelínková, Mgr. Vlasta Tomášová5.
Náboženství 1. - 2. ročníkPátek
11,45 – 12,30
0 KčMgr. & Mgr. Zdeněk Drštka3.B
Náboženství 3. – 5. ročníkPátek
12,30 – 13,15
0 KčMgr. & Mgr. Zdeněk Drštka3.B

V případě nízkého počtu zájemců (0 – 6 dětí) nebude zájmový útvar otevřen.

Dyslektické a procvičovací kroužky

Název Určeno pro Kdy se koná VedoucíUčebna
Klubíčko1. ročníkÚterý
12,15 - 13,15
Mgr. Kateřina Gronichová
Klubíčko2. ročníkPondělí
12,15 - 13,15
Mgr. Dana Pospíšilová2.
Dysklub3. ročníkStředa
7,00 - 7,40
Mgr. Lenka Vondrušková3.B
4. ročníkMgr. Michaela Selingerová
Mgr. Zdeňka Čtvrtníčková
4.A, 4.B
5. ročníkÚterý
12,20 - 13,05
Mgr. Alena JelínkováInf
6. ročníkStředa
7,00 - 7,40
Mgr. Jana Vitoulová6., Inf
7.ročníkPondělí
7.00 - 7.40
Mgr. Alena Repová7., Inf
8., 9. ročníkÚterý
7.00 - 7.40
Mgr. Alena Repová9., Inf

 

S pronájmem prostoru školy

NázevVedoucíRočníkDenČasUčebna
Věda nás bavíOmniveda6-12 letÚterý13,40-14,40Učebna 5. ročníku
Kulinářský kroužek aneb Ano, šéfová!Lužánky7-12 letČtvrtek12,45 – 14,15Učebna 3.B
Crazy pomponsTaneční klub Mirka6-11 let Středa16,00-17,00Tělocvična
Florbal - žactvoSokol
M. Ondroušek
Pondělí17,15 - 18,30Tělocvična
Kruhový tréningSokol
K. Rotreklová, I. Kalivodová
Pondělí19,00 - 20,00Tělocvična
Mladí hasičiSDH Kanice
V. Kalivoda
Úterý17,00 - 18,15Tělocvična
Stolní tenisSokol
J. Kolínek
Úterý18,30 - 20,30Tělocvična
Hasiči - přípravkaSDH Kanice
V. Kalivoda
Středa17,00 - 18,00Tělocvična
Ženy (overball, jóga)Sokol
H. Uhrová, B. Kalivodová
Středa19,00 - 20,00Tělocvična
Rodiče s dětmi do 5 letSokol
N. Kolářová
Čtvrtek16,15 - 17,00Tělocvična
Atletika - žactvoSokol
K. Hynšt, J. Drábek
Čtvrtek17,15 - 18,15Tělocvična
Stolní tenis - dospělíSokol
J. Kolínek
Čtvrtek18,30 - 20,00Tělocvična
Stolní tenis - žactvoSokol
J. Kolínek
Pátek17,00 - 18,15Tělocvična
SebeobranaSokol
M. Němec
Pátek18,30 - 20,00Tělocvična
Basket - žactvoSokol
R. Drnec
Neděle18,00 - 19,00Tělocvična

Výuka ZUŠ Adamov v naší škole 2019/2020

Výuka bude probíhat v učebně hudební výchovy a v kabinetu hudební výchovy.

Obor Kdy se konáVyučující Informace
Obor hudebníÚterý
12,15 – 16,55
Vít Mareček, dipl. um. Klavír, učebna HV
Pátek
12.30 – 15.50
Vít Mareček, dipl. um.Klavír, učebna HV
Středa
13.10 – 17.10
Radka ČíhalováHudební nástroje, učebna HV
Čtvrtek
12.15 – 16.10
Tomáš Prokop Hudební nástroje, hudební nauka, korepetice, učebna HV
Obor tanečníČtvrtek
12.15 – 16.10
Kristýna Jelínková DiS.Učebna HV

Více informací získáte na www.zusadamov.cz nebo telefonicky s jednotlivými vyučujícími.


Zájmové útvary v mateřské škole 2018/2019

Keramika – pořádá společnost RYTMIK Dětem o.p.s.

Lektor – Gabriela Minaříková

Čas – úterý 16.30 – 17.30 hodin MŠ Kanice (Broučci)