Organizace konce školního roku

24 Čvn

V pondělí 27. června budou pro všechny třídy třídnické hodiny, na kterých žáci odevzdají zbývající učebnice, uklidí učebny a šatny a dostanou učebnice na příští školní rok. Začátek v 7.45, první stupeň končí v 11:20, druhý stupeň ve 12:10. Po celý tento den bude také probíhat zkouška na závěrečné vystoupení.

Klíče od vyklizených skříněk se budou odevzdávat v pondělí nebo v úterý – dle informací od třídních učitelů jednotlivých tříd. Je nutné odevzdat klíč i se štítkem s číslem. Odcházející žáci pak dostanou zpět 100,- Kč zálohy.

V úterý 28. června budou třídnické hodiny nebo akce jednotlivých tříd. Pro první stupeň od 7.45 do 11.20, druhý do 12:10 nebo do skončení akce.

Ve středu od 7:45 bude probíhat generálka vystoupení na hale, žáci budou mezi tím ve třídách nebo na hale. V 10:00 začne slavnostní ukončení školního roku na hale – předání ocenění, pasování prvňáčků na čtenáře a rozloučení s deváťáky. Po ukončení žáci odchází postupně na oběd.

Poté stále ve středu v 16:30 zveme všechny zájemce na závěrečné vystoupení žáků. Účinkující mají sraz již v 16:00.

Předání vysvědčení proběhne ve čtvrtek 30. června od 7.45 do 8.20, navazuje družina do 15.15. Oběd žáci ve čtvrtek nemají, do družiny je proto potřeba připravit větší svačinu.

Nový školní rok začíná ve čtvrtek 1. září 2022.