U6 – úžasný svět techniky

24 Říj

U6 – úžasný svět techniky

V úterý 18. 10. 2016 jsme se účastnili natáčení soutěžního pořadu pro Českou televizi. Jedná se o pořad U6 – úžasný svět techniky. Tento díl se bude vysílat v neděli 13. 11. 2016 ve 12.00 hodin.

Natáčení bylo velice dlouhé a únavné, začali jsme kolem půl deváté ráno převléknutím do soutěžních triček, make-upem, instalací mikrofonů a poučeními. Skončili jsme o půl deváté večer odjezdem domů mikrobusem ČT. Velké množství scén – bylo jich celkem asi 26 – se muselo točit dvakrát nebo dokonce třikrát, až vypadaly tak, jak měly.

Po celou dobu natáčení nám silně pracovaly nervy. Výsledek mnoha soutěží závisel na rozhodnutí ve zlomku vteřiny, něco na šikovnosti, něco na rychlosti a něco na našich znalostech přírodních věd. Ale zadařilo se – v soutěži jsme zvítězili a domů jsme se vrátili obdarováni spoustou cen, ale hlavně nádherným pocitem ze společně získaného vítězství našeho týmu.

Odkaz na záznam vysílání České televize »

u6-1 u6-2 u6-3 u6-4 u6-5 u6-6 u6-7

Uložit

Uložit