Od středy 11. března 2020 se uzavírají ZŠ a SŠ

10 Bře

Opatření se zatím týká pouze základní školy, mateřská škola zůstává otevřená. Opatření platí na dobu neurčitou, dle vyjádření Ministerstva zdravotnictví budou platit minimálně do konce března.

Je potřeba, aby si žáci odnesli domů všechny učebnice a pracovní sešity, nejpozději od pondělí 16. března začneme zadávat úkoly a učiva elektronicky prostřednictvím Edookitu nebo jinou elektronickou formou. Pokud si žáci zapomenou ve škole učební materiály nebo osobní věci, je možné si pro ně ve středu do 13.00 ještě přijít.

Prosíme zákonné zástupce i žáky, aby si zkontrolovali přístup do Edookitu. Pokud Vám nefunguje, kontaktujte mě na e-mail jitka.grossova@zskanice.cz a přístup zprovozním. Můžete přijít i osobně.

Opatření se týká i školní družiny a zájmových útvarů. Ruší se i všechny akce ZŠ, které byly naplánované na dobu, kdy bude škola uzavřena.

Obědy pro žáky ZŠ jsou od středy odhlášeny.