Uzavření ZŠ a přechod na distanční výuku

13 Říj

Od středy 14. října do neděle 1. listopadu budou uzavřené základní školy v ČR.

Od středy 14. října do pátku 23. října bude probíhat distanční výuka, od pondělí 26. do pátku 30. října jsou podzimní prázdniny. Obědy pro žáky jsou odhlášeny.

Distanční výuka bude koordinována přes Edookit přes úkoly. Distanční výuka je pro žáky povinná. Pokud je problém s hardwarem, škola má na zapůjčení 10 tabletů a asi 15 notebooků. Zákonní zástupci žáků nás mohou kontaktovat a po domluvě si přijít techniku převzít na Smlouvu o výpůjčce.

Část hodin bude vyučována formou videokonferencí – ty lze spustit na libovolném zařízení připojeném k internetu (tj. není nutný počítač, na mobilu nebo tabletu to funguje také).

Vedení základní školy bude přítomno 14. – 16. října od 8.00 do 13.00, v pozdější dobu a v týdnu od 19. do 23. pouze po předchozí domluvě. Je možné si přijít pro zapomenuté školní pomůcky nebo techniku.

MŠ je zatím v provozu.