Změna termínů přijímacích zkoušek na SŠ, testování na koronavirus

15 Bře

Na čtyřleté obory budou přijímací zkoušky 3. a 4. května 2021.

Na šesti a osmileté obory budou 5. a 6. května.

Náhradní termíny pro všechny obory budou 2. a 3. června 2021.

V tomto okamžiku platí: žáci musí na přijímací zkoušky přijít s potvrzením o negativním výsledku koronavirového testu, ne starším než 7 dnů. Tento test si mohou zajistit sami u poskytovatele zdravotnických služeb (PCR nebo antigenní) nebo jej provede základní škola (antigenní). Datum testování žáků devátého ročníku je stanoveno na 27. dubna ve 14.00, žáci pátého a sedmého ročníku 29. dubna ve 14.00 a před náhradním termínem 26. a 27. května ve 14.00. Pokud v tuto dobu žáci nemohou přijít a budou se testovat ve škole, individuálně se domluvte na jiný termín (Jitka Grossová – kontaktujte mě přes Edookit nebo mailem jitka.grossova@zskanice.cz).